obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Świeżo parzona herbata, kawa oraz domowe ciasta to nasze główne atrybuty. Możecie Państwo wybierać pośród niezliczonych gatunków i rodzajów herbaty z całego świata, od tradycyjnych herbat czarnych, poprzez zielone, czerwone, białe po herbaty aromatyzowane i mieszanki owocowe. Smakosze kawy znajdą w ofercie wysokiej jakości arabiki, robusty i kawy smakowe. Na amatorów słodyczy czekają wypieki domowego wyrobu. Całość uzupełniają gorąca czekolada do picia, mrożona kawa i herbata, a na zwolenników czegośc mocniejszego czeka lampka wina. Miłą atmosferę tworzą częste występy artystyczne i muzyka na żywo.

Sprzedaż na wynos
W ciągłej sprzedaży detalicznej znajdą Państwo liczne gatunki herbaty i kawy ze wszystkich kontynentów. Do tego dochodzi cała gama akcesoriów herbacianych, dzbanków, filiżanek, zaparzaczy od tradycyjnego ręcznego wykonania po wyroby wysokiej jakości. Tu zawsze znajdziesz oryginalny prezent dla najbliższych czy znajomych.


Organizujemy imprezy okolicznościowe, bale, wesela, komunie. Do tradycji przeszły już coroczne "Bal Przebierańców" oraz organizowane w trzeci czwartek listopada święto młodego wina "Beaujolais Nouveau".

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1989

tagi: herbaciarnia slupsk wesele sala