obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa ślub czy chrzciny, zapewniając przy tym obszerną ofertę cateringową na najwyższym poziomie. Dodatkowo posiadamy bogate zaplecze multimedialne, dzięki któremu organizacja szkoleń i konferencji nie jest dla Nas żadnym problemem. Odpowiednio dostosowany system nagłośniający stanowić będzie doskonałe tło podczas organizowanych uroczystości. Stworzymy niezapomniany klimat każdej imprezy oraz uroczystości.

Posiadamy 3 sale

Bart dla 60 osób – wyposażona w system nagłaśniający, projektor multimedialny z dostępem do Internetu. Możliwość całkowitego przyciemnienia Sali oraz różnego rodzaju konfiguracji ustawienia stołów. Bezpośrednie połączenie z w pełni wyposażoną kuchnią, wyjście na teren zielony (ogród). System Wentylacyjny z chłodzonym powietrzem.

Art dla 80-90 osób – wyposażona w system nagłaśniający, projektor multimedialny z dostępem do Internetu. Możliwość całkowitego przyciemnienia Sali oraz różnego rodzaju konfiguracji ustawienia stołów. Bezpośrednie połączenie z w pełni wyposażoną kuchnią, wyjście na teren zielony (ogród). System Wentylacyjny z chłodzonym powietrzem.
Dora Dance – Szkoła Tańca z salą baletową. Organizowane są na niej wszelkiego rodzaju imprezy tematyczne. Wyposażona w system nagłaśniający, projektor multimedialny z dostępem do Internetu. Możliwość całkowitego przyciemnienia Sali. System Wentylacyjny z chłodzonym powietrzem.

Otoczenie : około 1000 m2 terenu zielonego, idealnego jako tło do zdjęć. Dodatkowo plac zabaw dla dzieci oraz boisko do siatkówki.
Koszt wynajęcia sal:
Wesela:
Ceny już od 180 PLN/osoba z obsługą i wynajęciem sali ( napoje i desery w cenie !!!)
Proponowane menu znajduje się w załącznikach.
Chrzciny, Komunie Św.:
Ceny od 80 PLN do 104PLN/osoba z obsługą
Koszt wynajęcia jednej z Sal Bart lub Art 1.500 PLN/netto,
Poprawiny do negocjacji.
Proponowane menu znajduje się w załącznikach.
Konsolacje (poczęstunek po pogrzebie):
ceny od 20 PLN do 30 PLN/osoba z obsługą.
Proponowane menu znajduje się w załącznikach.
Imprezy tematyczne, biznesowe, rodzinne:
Wg oferty organizatora.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2634

tagi: wesele wejherowo bartart gościcino

Źródło: www.bartart.pl