obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Rybaczówka Wygonin to kameralna drewniana stanica rybacka usytuowana na pograniczu Kaszub i Borów Tucholskich. Pokryta jest strzechą i posiada taras wychodzący bezpośrednio w Jezioro Wygonin. Położona jest na uboczu, w pobliżu miejscowości Wygonin, w otoczeniu bogatych w runo leśne lasów i krystalicznie czystego jeziora, którego piękno można podziwiać z okien obiektu. Miejsce to sprzyja wypoczynkowi rodzinnemu, wakacjom z przyjaciółmi, pobytom relaksacyjnym i rekreacyjnym, spotkaniom biznesowym i szkoleniom.

Pokoje

W Rybaczówce do dyspozycji gości oddanych jest 8 pokoi:

- 6 apartamentów dwupoziomowych z osobnymi łazienkami, mieszczącymi do pięciu osób,

- 2 pokoje 3-osobowe ze wspólną łazienką,

oferujących łącznie nocleg dla 36 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory oraz lodówki.

Gastronomia

Wyjątkowo urokliwy wystrój wnętrza jadalni, ciepło drewnianych barw oraz kaflowy kominek w centralnym punkcie, dają poczucie sielanki, spokoju, zachęcając do spożywania potraw starannie przygotowanych przez obsługę obiektu.

Rybaczówka serwuje pyszne domowe śniadania i obiady, które zawsze przygotowane są ze świeżych, ekologicznych i regionalnych produktów.

Goście Rybaczówki mogą również samodzielnie przygotowywać posiłki w profesjonalnie wyposażonej ogólnodostępnej kuchni oraz grillować w przygotowanym do tego celu miejscu.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2998

tagi: rybaczowka sala kartuzy wygonin wesele