obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Witamy Państwa w restauracji „u JAKUBA”. To niezwykłe miejsce gdzie dobra kuchnia łączy się z magią niepowtarzalnego klimatu i wystroju wnętrz . Dobra lokalizacja restauracji, stylizowanej na charakterystyczny dla rejonu Pruszcza Gdańskiego XIX w dom podcieniowy, położonej nad historycznym kanałem Raduni , bezpośrednio przy Szlaku bursztynowym, prowadzącym do położonej niedaleko faktorii rzymskiej oraz bliskie sąsiedztwo zabytkowego XIV w. kościoła czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym i wyjątkowym. U nas odnajdziecie Państwo harmonię smaku ukrytą w tradycji kuchni staropolskiej .
W tym niezwykłym miejscu będziecie mieli Państwo również niejedną okazję uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych Pruszcza Gdańskiego. Wernisaże, koncerty, wieczory kulturalne, pokazy i prezentacje sztuki kulinarnej- to wszystko możecie odkryć w naszych progach. Przez cały czas pobytu w murach naszej restauracji będzie Państwu towarzyszył „duch karczmarza Jakuba”, którego legenda została opowiedziana na kartach naszego niezwykłego MENU.

Dysponujemy w naszym lokalu dwoma salami.

Sala restauracyjna na parterze, pięknie zdobiona rzeźbionymi elementami z drewna i stylizowanym kominkiem pozwala przy dźwiękach fortepianu i smaku wykwintnej kuchni na miły wypoczynek. Z sali tej możecie Państwo przejść bezpośrednio na dwa przylegle tarasy ze stolikami i parasolami gdzie w ciepłe i słoneczne dni będziecie mogli rozkoszować się pięknem otaczającej naszą restaurację przyrody.

Do sali bankietowej na piętrze budynku, utrzymanej w stylu decoupage, poprowadzą Państwa marmurowe stopnie nad którymi będziecie mogli podziwiać piękne obrazy. Sala ta oddaje do dyspozycji naszym gościom duży i pięknie rzeźbiony bar , w których będzie można skosztować rozmaitych trunków z różnych stron świata. Bezpośrednie połączenie sali z kuchnią pozwoli Państwu na korzystanie również tutaj z pełnej oferty restauracyjnej naszego lokalu.

Restauracja U Jakuba dysponuje ilością 150 miejsc dla gości na sali bankietowej oraz 120 miejscami na sali restauracyjnej.

Dbamy o to by każdy gość naszego lokalu czuł się u nas komfortowo. Wychodząc na przeciw klientom z małymi dziećmi zapewniliśmy naszym milusińskim krzesełka dziecięce , przewijak oraz kącik zabaw.

Ilość osób: 150
Max. osób: 150
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2067

tagi: karczma u jakuba pruszcz gdański restauracja wesele

Źródło: www.ujakuba.eu