obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Malowniczo położona Jagatówka, przyciąga swoim urokiem i naturalnym wystrojem. W tej scenerii organizujemy wesela, bankiety, uroczystości rodzinne i firmowe. Jagatówka to obiekt całoroczny, który posiada duży parking, boisko do piłki nożnej, miejsce na ogniska, grille , zadaszone ławy biesiadne.

Mając na uwadze wyjątkowość chwili przykładamy wszelkich starań do spełnienia Państwa pragnień i marzeń związanych z uroczystością weselną. Naszym głównym celem jest zadbanie w tym dniu o wyjątkową atmosferę, przygotowanie wykwintnej uczty nie tylko dla podstawowych zmysłów ale i dla duszy.

Już od lat specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych. Dobra i bogata kuchnia, miła i profesjonalna obsługa oraz bliskość przyrody, to tylko niektóre powody dla których zorganizowanie tej uroczystości można nam śmiało powierzyć.

Sala bankietowa przygotowana na komfortowe przyjęcie 130 osób jest połączona z dużym parkietem tanecznym. Bezpośrednio przy parkiecie znajduje się niewielki podest dla orkiestry lub DJ’a. W zimowe wieczory rozpalamy kominek, który w połączeniu z pięknym widokiem na zaśnieżony ogród tworzy niezapomniany klimat i romantyczną atmosferę.

Oferujemy własną kuchnię, wszystkie dania przygotowujemy na miejscu ze świeżych produktów o najwyższej jakości. Proponujemy dwa przykładowe menu weselne (standardowe oraz w wersji rozszerzonej) z możliwością modyfikacji przez Klienta. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej. Za wniesiony alkohol nie pobieramy dodatkowych opłat.

Dekoracje sali i stołów zawsze konsultujemy z Klientem. Istnieje również możliwość przygotowania dekoracji we własnym zakresie.

Parę Młodą, Rodziców i Gości weselnych witamy zwyczajem naszych przodków, chlebem i solą.

Przed budynkiem znajduje się malowniczy zielony teren z dodatkowymi stołami do biesiadowania.

Na specjalne życzenie możemy zapewnić białe gołębie weselne, przejażdżkę bryczką, pokaz tańca z ogniami i inne atrakcje.

Dysponujemy dużym zapleczem parkingowym na samochody osobowe i autokary.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 3213

tagi: jagatówka leśny dwór jagatowo sosnowa wesela

Źródło: www.jagatowka.pl