obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Posiadamy w ofercie pokoje 2,3 i 4osobowe bez łazienek (wspólne sanitariaty na korytarzach) oraz pokoje 3 i 4osobowe z łazienkami. Większość pokoi posiada telewizor, czajnik bezprzewodowy oraz lodówkę. Ośrodek położony jest w nadmorskiej, letniskowej dzielnicy Gdańska ,w lesie , 100m od plaży , ok. 6 km od centrum miasta. Atrakcyjne położenie wzdłuż morskiego brzegu, w sosnowym, nadmorskim lesie, stwarza doskonałe warunki do wypoczynku.

Tak usytuowany ośrodek dzięki dobrej komunikacji z centrum umożliwia jednoczesne korzystanie z wielu atrakcji kulturalnych i rozrywkowych, jakie oferuje zabytkowy Gdańsk oraz wypoczynek w ciszy i spokoju nad morzem i w lesie.

To doskonała baza wypadowa, aby zwiedzić Gdańsk, Sopot, Gdynię i okolice Zatoki Gdańskiej.

W obrębie strzeżonego kąpieliska jak i deptaku znajduje się internetowa sieć bezprzewodowa.(Dla bezpieczeństwa wczasowiczów obiekt monitorowany jest całodobowo).

Wzdłuż plaży znajduje się wiele punktów gastronomiczno – handlowych, 500m od ośrodka znajduje się szereg sklepów gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne produkty.

W 2007r. Eksperci z Unii Europejskiej ocenili, że kąpielisko w Stogach stoi na najwyższym poziomie pod względem czystości wody - w jednym rzędzie z kąpieliskami we Francji czy w Hiszpanii .

Nasz Ośrodek zajmuje się także organizacją pobytów dla grup zorganizowanych ,zielonych Szkół oraz Imprez Okolicznościowych m.in. Wesela, Chrzciny, Komunie itd.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1906

tagi: stogi na wydmach ośrodek wypoczynkowy gdańsk wesele trójmiasto

Źródło: www.stogi.com.pl