obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Wyjątkowe chwile, w wyjątkowym miejscu i wyjątkowej oprawie. Nasza restauracja mieści się w dawnym domu zdrojowym z XIX wieku nad samym morzem w Gdańsku - Jelitkowie. Charakteryzuje się zdecydowanym kurortowym klimatem, który pozwala oderwać się od monotonii dnia codziennego w cudownym poczuciu wiecznie trwającego lata.

Nasza restauracja jest urokliwym i cichym obiektem z długą tradycją,, tuż nad morzem, budynek usytuowany jest w pięknej okolicy Parku Jelitkowskiego.

Naszym gościom szef kuchni oferuje wyśmienite potrawy przygotowane z najlepszych składników, które zaspokoją wyszukane gusta. Stylizacja wnętrz i kolorystyka tworzą niepowtarzalny klimat, który wprowadzi każdego w doskonały nastrój.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm oraz grup zorganizowanych. Parkowa to jedna z największych restauracji przy plaży Jelitkowo. Posiadamy 100 miejsc siedzących w restauracji, oraz w sezonie dodatkowo ponad 100 miejsc w ogródku piwnym znajdującym się przy fontannie, co nadaje naszemu miejscu niepowtarzalnej atmosfery, a klientom pozwala na delektowanie się smakiem potraw oraz regionalnym piwem przy muzyce i świeżą nadmorską bryzą.

Organizujemy bankiety, bale, wesela, przyjęcia komunijne i wszelkie imprezy okolicznościowe, Obsługujemy duże grupy turystyczne i imprezy firmowe. Nasze potrawy zadowolą najbardziej wyszukane gusta. Rodzice po spacerze z dziećmi mogą u nas wypocząć a pociechy znajdą wiele atrakcji na bezpiecznie usytuowanym placu przed naszym lokalem, Profesjonalna obsługa, bogate menu, dobra muzyka pozwolą Państwu na spędzenie miłych, niezapomnianych chwil w naszej restauracji. W sezonie letnim codziennie organizujemy imprezy taneczne przy muzyce, która zadowoli zarówno młodych jak i naszych dojrzałych gości.

Oferujemy pełne wyżywienie: śniadania, obiady kolacje. Gościom serwujemy niepowtarzalne specjały nadmorskie i nie tylko, których smak i wyszukana oprawa kulinarna jest w stanie zadowolić największego smakosza. Każdy z pewnością wybierze u nas swój ulubiony przysmak. Zapraszamy do zapoznania się z naszym meny na miejscu.

Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i życzenia, a w przypadkach zamówień indywidualnych nasz szef kuchni jest do Państwa dyspozycji. Restauracja czynna codziennie od godz. 11.00 do ostatniego klienta.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1638

tagi: restauracja parkowa wesela gdańsk imprezy konferencje

Źródło: www.parkowa.info