obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Restauracja Villa Uphagena doskonale odzwierciedla klimat i temperament narodowy co czyni ja bardzo atrakcyjnym miejscem do zorganizowania wymarzonego przyjęcia weselnego.. Położona w pięknej zabytkowej willi Patschkego .Restauracja wewnątrz posiada kilka kameralnych sal oraz oranżerię .. Miejsce to idealnie nadaje się zarówno na kameralne obiady po ceremonii zaślubin jak również cało nocne przyjęcia weselne z tańcami. W restauracji mamy bardzo dużo możliwości aranżacji wnętrz i ustawienia stołów zgodnie z życzeniem naszych gości. Jako przykładowe pragnę przedstawić kilka wariantów ustawienia.

W sali Orientalnej , która jest nasza najmniejszą oddzielną salą możemy ustawić jeden stół od 12 do 16 osób przy stole prostokątnym , lub 12 przy stole okrągłym. Sala ta jest bardzo kameralna daje komfort świętowania uroczystości bez udziału innych gości, którzy przebywają w restauracji.
W sali obok znajduje się sala Gabinetowa. Utrzymana jest w kolorach zielono-złotym z pięknymi obrazami . W sali tej możemy posadzić przy jednym stole od 12 do maksymalnie 22 osób. Salę tę można zamknąć, co daje nam komfort świętowania uroczystości w gronie rodzinnym.

Sala Kryształowa która jest centralnie ułożona w naszej restauracji, stwarza bardzo dużo możliwości ustawienia stołów. W Sali Kryształowej możemy ustawić jeden długi stół dla maksymalnie 24 osób w kształcie owalnym lub prostokąta ,oraz 30 osób przy ustawieniu stołu w kształcie litery „T”. Sala kryształowa jest w pełni klimatyzowana, bardzo przestronna z możliwością wyjścia do ogrodu . Istnieje także możliwość połączenia z pozostałymi salami restauracyjnymi .

Kolejną salą jest Jadalnia Tutaj możemy przygotować dla Państwa zarówno przyjęcie w formie siedzącej dla 44 osób jak i w formie bufetu.

Łącznie W przypadku przyjęcia zasiadanego możemy ustawić maksymalnie stoły dla 120 osób z tańcami w Holu i częściowo Sali Kryształowej . Ustawienie stołów jest dowolne i zależy od ilości osób zaproszonych na przyjęcie.

Forma bufetu doskonale sprawdza się na przyjęciach weselnych ponieważ goście mają komfort ciągłego przemieszania się i rozmowy ze wszystkimi uczestnikami przyjęcia..
W cenę wliczone jest menu, napoje bezalkoholowe, określona ilość alkoholu, dekoracje kwiatowe oraz podatek Vat. W zależności od sytuacji cena ta może ulec zmianie. Dodatkowym atutem restauracji jest duży dziedziniec. Tutaj najczęściej też organizujemy aperitif dla gości oczekujących na parę młodą. W zależności od warunków atmosferycznych możemy zorganizować w nim jeden z posiłków weselnych w formie grilla, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród naszych gości.

Istniej również możliwość wynajęcia całej restauracji i wówczas ustawienie stołów i aranżacja wnętrz zależy wyłącznie od Państwa życzenia i fantazji. Koszt zamknięcia restauracji na Państwa przyjęcie wynosi ok. 12000 zł. Na taką kwotę musi zostać dokonana konsumpcja. Podane scenariusze podobnie jak zaproponowane menu i alkohole są tylko naszą propozycją mającą na celu przedstawienie możliwości jakie istnieją w naszej restauracji. Nie mniej jednak jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie Państwa marzeń w dowolnej konwencji i według Państwa pomysłu np. Przyjęcie w tonacji lawendowo – śnieżno białej z kuchnią śródziemnomorską lub każde inne według Państwa pomysłu. Dodatkowo chciałbym nadmienić ,że szereg naszych usług wliczonych jest w cenę organizacji przyjęcia i nie ponosicie Państwo żadnych kosztów z tym związanych. Jest to między innymi wydruk menu dla gości ,dekoracja kwiatowa we wskazanym przez Państwa kolorze, wizytówki z nazwiskami gości. Organizując przyjęcie w naszej restauracji nie musicie Państwo się o nic martwić. Nasi goście chętnie organizują u nas ważne w swoim życiu uroczystości począwszy od zaręczyn i wesel poprzez chrzciny i komunie swoich dzieci a kończąc na ważnych dla siebie jubileuszach.Dodatkowym atutem restauracji jest położenie w centrum miasta, jak również prywatny bezpłatny parking dla 40 samochodów.

Ilość osób: 120
Max. osób: 120
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Parking: Tak
Ilość aut: 40
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1661

tagi: villa uphagena konferencje cukiernia wesele sala weselna trojmiasto

user

Natalia dodano: 11.10.2012 18:14:43

Polecam w/w miejsce - profesjonalna obsługa, kierownik sali zadbał o wszystko w 100%. Sala weselna została przystrojona pięknymi kwiatami. Jedzenie bardzo dobre. Menu ustala klient(wszystko potrafią zrobić). Tort weselny też zamówiony był w Villi Uphagena - bardzo smaczny, wystarczy przynieść zdjęcie tortu i powiedzieć jakiego smaku ma być. Wcześniej organizowałam urodziny w tm miejscu oraz byłam tam na kliku obiadach, więc potwierdzam jakość jedzenia -zawsze zmaczne.

0 0
  • IP:
  • 89.73.56.*

Źródło: www.villauphagena.pl