obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Polecamy Państwu zorganizowanie Wesela w Restauracji Tenisowa w Gdańsku. W przestronnych wnętrzach, przy suto zastawionych stołach dobra zabawa potrwa do białego rana... albo i dłużej. Umiejętności kucharzy, obsługi kelnerskiej i dobrze dobrane menu zadowoli każdego Gościa.

Menu Wesele układamy zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami Klienta. Aby ułatwić stronom to zadanie poniżej przedstawione są przykładowe propozycje, które są kombinacją potraw serwowanych przez kelnerów jak i dobieranych przez Gości ze stołu weselnego. Proponujemy specjalne potrawy dla Gości na diecie, wegetarian, osób z uczuleniami i oczywiście dla Dzieci.

Oferujemy specjalne ceny na zakupiony u nas alkohol lub inne indywidualne rozwiązania dotyczące wszystkich napojów (również alkoholi).

Dbając o sprawną organizację przyjęcia weselnego proponujemy pomoc przy zamówieniu: oprawy muzycznej, fotografa, kamerzysty, kwiatów, zaproszeń, samochodu itp.

Organizujemy "poprawiny" według ustalonej z Państwem formuły.

Restauracja posiada wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych (winda, podjazdy, toalety) oraz bardzo obszerny parking.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1505

tagi: tenisowa restauracja wesele gdańsk chrzciny pomorskiewesele sala weselna

user

Karolina Rompczyk dodano: 06.10.2012 13:01:59

Bardzo dobra organizacja, pyszne jedzenie. Lokal godny polecenia

0 0
  • IP:
  • 188.124.173.*

Źródło: www.restauracjatenisowa.pl