obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Gdy pragniecie by Wasze wesele było wyjąt- kowym, niezapomnianym przeżyciem dla Was, Waszych rodzin i zaproszonych gości - warto pomyśleć o ofercie hotelu 4 Pory Roku. Takie hotele jak nasz należą do najlepszych miejsc, w których organizowane są najlepsze wesela i przyjęcia weselne.
Oferują bowiem eleganckie wnętrza, wysoki poziom serwisu, świetnie ubrany personel, dobrej jakości menu i wiedzą jak obsługiwać prestiżowe przyjęcia.

Mamy więc dla Was:

nasze doświadczenie, świetny serwis,
prestiżowe wnętrza i markową jakość.

Spełnimy oczekiwania o niepowtarzalnym, eleganckim weselu, długo i dobrze pamiętanym przez Gości, bo dopraco- wanym w każdym szczególe. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tej wspaniałej cere- monii, przygotowanej dla Was ze szczególną dbałością i indywidualnie, w zależności od Waszych oczekiwań.

Wesela i przyjęcia organizujemy w elegancko przygotowanej, klimatyzowanej i przestronnej sali o powierzchni 165 m² z parkietem do tańczenia i bezpośrednim wyjściem do ogrodu leśnego. Proponujemy przyjęcia przy tradycyj- nie wspólnym stole, ustawionym np. w kształ- cie podkowy lub przy okrągłych stołach ban- kietowych.

Jakie menu? Co i ile kosztuje?

Oferujemy 3 poziomy menu przyjęć weselnych, różniące się miedzy sobą składem. W każdym menu wliczone są:

Tort weselny
Bufet ciast
Napoje gorące: kawa, herbata
Napoje zimne niegazowane: soki owocowe, woda
Dzieci do lat 4 - bezpłatnie; dzieci w wieku 4 - 12 lat - 50% zniżki.

Cena przyjęcia weselnego już od 179 zł od osoby.

Pokoje hotelowe, duży parking, hotelowy ogród leśny to elementy, o których nie wolno zapomnieć przygotowując wesele. Hotelowy ogród to miejsce, do którego goście mogą wychodzić z sali weselnej przez całą noc i miejsce w którym wyszumieć i wybawić mogą się najmłodsi.

Zamykany parking gwarantuje bezpieczeństwo samochodów a także, w razie potrzeby, szybki dostęp do auta każdemu uczestnikowi wesela.
Pokoje hotelowe są nieodzowne nie tylko dla tych, którzy na wesele przyjeżdżają z daleka, ale także dla gości w trakcie wesela czy po weselnej nocy.

A apartament Młoda Para otrzymuje gratis, w prezencie od hotelu.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1748

tagi: restauracja 4 pory roku pokoje wesele atrakcje trójmiasto