obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

W naszej restauracji dbamy o to, aby mogli Państwo poczuć nowoczesne trendy sztuki kulinarnej. Nasz szef kuchni Daniel Chrzanowski zajął pierwsze miejsce w mistrzostwach Polski w grillowaniu. W szczególności poleca kuchnię europejską z elementami kuchni regionalnej. Charakteryzują ją świeże produkty najwyższej jakości, podane w prosty, przejrzysty sposób, tak, aby można było skupić się przede wszystkim na smaku. Różnorodność dań i kreatywność naszego szefa odnajdziecie Państwo w licznych sezonowych wkładkach, w których użyte produkty uzależnione są od pory roku.

Hasło naszej restauracji brzmi: „Pozwól się nam skokietować” i wierzymy, że po poznaniu naszych smaków, będziecie Państwo naszymi częstymi gośćmi. Wszystkich chcących spróbować oryginalnej, zdrowej kuchni zapraszamy na lunche oraz kolacje w romantycznych wnętrzach Kokieterii.

Jednocześnie gorąco zachęcamy do organizacji uroczystości rodzinnych takich jak: chrzciny, rocznice, śluby, komunie itd. W naszej restauracji jednocześnie możemy gościć do 60 osób.

Jeżeli wybierzecie się Państwo do nas grupą powyżej dziesięciu osób skomponujemy specjalne menu i przygotujemy stół w wybranej części restauracji, a w ładną pogodę zaprosimy na taras z widokiem na Motławę.

Wśród wielu wspaniałych potraw serwowanych przez Szefa Kuchni w szczególności polecamy:
zupę rybną według gdańskiej receptury
gicz jagnięca ułożona na czerwonej duszonej kapuście w towarzystwie pieczonych ziemniaków i sosu wiśniowo-miętowego
suflet czekoladowy w asyście gałki loda waniliowego

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1442

tagi: hotel hanza wesele gdańsk sala weselna gdański