obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Dysponujemy sześcioma salami weselnymi, gdzie możemy zorganizować wesele do 300 osób. Każde wesele jest dla nas indywidualnym zadaniem dlatego każde organizowane jest w sposób indywidualny, dogodny dla Państwa. Dysponujemy parkingiem na 300 aut.. przyjęcie weselne w „Filharmonii” to wspomnienia do których z przyjemnością i wzruszeniem sięga się do pamięci.

Wspaniałe wnętrza wzbogacone subtelną dekoracją weselną zachwycą wszystkich gości, a umiejętności kulinarne naszego szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa kelnerska pozwolą Państwu oddać się szaleńczej zabawie i poczuć się naprawdę wyjątkowo. Nasza propozycja zawiera bogaty wybór menu oraz różnego rodzaju atrakcje towarzyszące.

Szukasz wyjątkowego miejsca na uroczystość weselną? Pragniesz uczcić te wyjątkowe chwile niepowtarzalną atmosferą miejsca i fantastycznym widokiem na najważniejsze zabytki starego Gdańska? Specjalnie na takie okazje przygotowaliśmy namiot weselny otwarty od maja do października. Wesele nad samym brzegiem Motławy, stylowe nowoczesne wnętrze zadowoli najbardziej wymagających gości. Sala pomieści do 120 osób.

Ilość osób: 120
Max. osób: 120
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1527

tagi: filharmonia sala nuta chopina gdańsk restauracja