obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Dysponujemy sześcioma salami weselnymi, gdzie możemy zorganizować wesele do 300 osób. Każde wesele jest dla nas indywidualnym zadaniem dlatego każde organizowane jest w sposób indywidualny, dogodny dla Państwa.

Dysponujemy parkingiem na 300 aut.. przyjęcie weselne w „Filharmonii” to wspomnienia do których z przyjemnością i wzruszeniem sięga się do pamięci.

Wspaniałe wnętrza wzbogacone subtelną dekoracją weselną zachwycą wszystkich gości, a umiejętności kulinarne naszego szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa kelnerska pozwolą Państwu oddać się szaleńczej zabawie i poczuć się naprawdę wyjątkowo. Nasza propozycja zawiera bogaty wybór menu oraz różnego rodzaju atrakcje towarzyszące.

Nasza restauracja składa się z trzech poziomów parter -80m2, I piętro 80m2 i VIP room 30 m2. Parter i I piętro pomieści po 60 osób przy jednym wspólnym stole lub po 62 na okrągłych stołach. Wspaniałe miejsce na wesele lub obiad weselny. VIP room – pomieszczenie na kameralny obiad weselny do 20 osób. Całość oprawiona w przepiękne widoki na Gdańską starówkę. Bliskość Motławy pozwala rozkoszować się niepowtarzalną atmosferą, jedzeniem i najlepszą obsługą.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1475

tagi: filharmonia sala debowa gdańsk restauracja