obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Zawsze staramy się stworzyć ciepłą, rodzinną i niepowtarzalną dla każdej okazji atmosferę. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną i elegancką salę z antresolą, łącznie mieszczącą 120 osób. Dodatkowo do dyspozycji gości jest duży parking na terenie Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego.

Przestronne wnętrze
Nasz lokal to idealne miejsce do świętowania:
- urodzin,
- chrzcin,
- komunii,
- wesela.

Obsługa
Posiadamy zespół wykwalifikowanych i bardzo sympatycznych kelnerów, który sprawnie zaserwuje wszystkie specjalności Szefa Kuchni. Samodzielnie przygotowywane przez nas dania z pewnością na długo pozostaną w pamięci wszystkich gości.

Impreza w domu
Nasze potrawy mogą znaleźć się także na stołach Państwa domów. Wraz z nimi na życzenie dostarczymy własną zastawę, podgrzewacze do dań oraz udekorujemy stoły. W ramach „usługi kelnerskiej” nad wszystkim może czuwać nasz personel.

Indywidualna oferta
Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie sprawia, że rozumiemy jak ważne dla powodzenia imprezy jest indywidualne podejście do jej organizacji. Każdą ofertę tworzymy osobno zwracając szczególna uwagę na rodzaj, styl i charakter planowanego wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu.

Ilość osób: 120
Max. osób: 120
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2024

tagi: restauracja eureka gdynia wesela trojmiasto sala weselna