obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Do Państwa dyspozycji oddajemy 1 pokój jednoosobowy, 10 pokoi dwuosobowych oraz 2 pokoje trzyosobowe. Na dole znajdują się dwie sale restauracyjne, które są w stanie zmieścić około 70 osób. Sala konferencyjna na piętrze pomieści około 25 osób.

Dysponujemy dwoma namiotami doskonale nadającymi się do organizowania wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Mamy doświadczenie w organizowaniu imprez dla kilkuset osób.

Cały obiekt znajduje się w zasięgu bezprzewodowego Internetu.

Gorąco polecamy dania naszej kuchni, która przyrządza potrawy kuchni staropolskiej, polskie, europejskiej i światowej. W naszym Menu znajdą Państwo potrawy z każdego rodzaju mięs łącznie z mięsami egzotycznymi. Specjalizujemy się również w serwowaniu potraw z owoców morza co stanowi o naszej wyjątkowości zarówno w Kwidzynie jak i okolicy.

W każdy czwartek i piątek mogą Państwo radować swoje podniebienia świeżymi ostrygami. Na Państwa życzenie przygotujemy Sushi oraz inne potrawy kuchni japońskiej.

Jako jedyni w okolicy jesteśmy w stanie na specjalne zamówienie przygotować praktycznie każdą potrawę kuchni z wszelkich rejonów globu.

Organizujemy wszelkiego rodzaju spotkania rodzinne, towarzyskie i firmowe takie jak chrzciny, komunie, wesela, imieniny, urodziny, spotkania klasowe, wszelkiego rodzaju rocznice, szkolenia, bankiety, kolacje etc.

Liczne grono zadowolonych Gości jest dla nas najlepszą reklamą. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom oraz oczekiwaniom.

Ilość osób: 70
Max. osób: 70
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1715

tagi: miłosna restauracja ślub wesele sala weselna bankietowa trójmiasto pomorskie chrzciny urodziny nocleg nad morzem komunia przyjęcie

Źródło: www.milosna.pl