obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Zamek w Krokowej to niezwykłe miejsce, które może stać się romantyczną scenerią do zawarcia związku małżeńskiego. Od marca 2007 roku śluby udzielane są w przepięknych komnatach zamkowych w obecności Urzędnika Stanu Cywilnego.

Uroczystość zaślubin to jedno z najpiękniejszych przeżyć w życiu dwojga zakochanych ludzi. Poprzedzają ją jednak długie i niejednokrotnie żmudne przygotowania. Nasza oferta pomoże Państwu przeżyć te niepowtarzalne chwile bez dodatkowego stresu i niepokoju. Od wielu lat zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych i mamy w tej materii duże doświadczenie. Niewątpliwą zaletą naszej oferty są piękne wnętrza zamkowe, sceneria otaczającego zamek parku, kompetentna obsługa i dobra kuchnia. Każda uroczystość to festiwal dekoracji i smaków, dobrany do indywidualnego charakteru głównych bohaterów. Z każdym z Państwa indywidualnie ustalamy scenariusz i rodzaj menu.

Również nasi mali goście, przeżywający pierwsze w ich życiu spotkanie z Jezusem, mogą we wnętrzach Zamku godnie uczcić tak ważne wydarzenie, jakim jest przyjęcie do społeczności Kościoła.

Chętnie zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie urodzinowe, rocznicowe, spotkanie po latach, czy uroczysty bankiet. Bazujemy na długoletnim doświadczeniu i z pewnością będą Państwo zadowoleni z wyboru Zamku w Krokowej.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 3945

tagi: krokowa zamek restauracja ślub wesele sala weselna bankietowa trójmiasto pomorskie chrzciny urodziny nocleg nad morzem komunia przyjęcie

Źródło: www.zamekkrokowa.pl