obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Karczma Pod Kluką to perła słupskiej gastronomii, ściąga już od 1969r. najwybitniejszych smakoszy z różnych krajów. W sześciu księgach pamiątkowych zapisane są ich wrażenia smakowe i estetyczne. Karczmę nagrodzono Złotą Patelnią oraz wielokrotnie Srebrną, ponieważ w niepowtarzalnej atmosferze można poznać jedną z najdoskonalszych odmian sztuki kulinarnej. Wystrój lokalu o charakterze folklorystycznym i uprzejma obsługa
w strojach kaszubskich wspaniale komponują się z podawanymi potrawami kuchni regionalne i stropolskiej.

Polewka orzechowa, polewka smołdzińska, polewka kminkowa, schab po staropolsku, juki myśliwskie, zrazy zbójnickie, kwas chlebowy, a na deser gruszka po słowińsku - to tylko kilka wybranych pozycji z bogatej karty dań.

Do nietypowych staropolskich i regionalnych potraw dodawane są przyprawy i aromaty takie jak: mięta, bazylia, rozmatyn, tymianek, czosnek, macierzanka, śliwy suszone, miód oraz wino, które sprawiają, iż posiłki są doskonałą harmonią smaku, zapachu i barwy.

Karczma Pod Kluką posiada 130 miejsc i przyjmuje gości codziennie od godz. 10.00 do 22.00. Ponadto w sezonie letnim, do dyspozycji gości ogród ze 120 miejscami konsumpcyjnymi oraz stacjonarnym grillem.

Suszone kwiaty, zioła i stylowe meble tworzą swoisty klimat, dania kuchni staropolskiej i regionalnej przekonują, że jedzenie sprawi przyjemność za każdym razem.

Organizujemy przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe, bankiety, pikniki z możliwością pieczenia dzika, barana, prosiaka, itp. w karczmie lub w innym miejscu wskazanym przez klienta Wszystkie potrawy w naszej karczmie przygotowywane są na kuchni węglowej wg starych receptur.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1968

tagi: restauracja ślub wesele sala weselna bankietowa trójmiasto pomorskie chrzciny urodziny nocleg nad morzem komunia przyjęcie

Źródło: www.podkluka.pl