obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Restauracja Cechowa mieści się w malowniczej części Słupska przy ulicy Kowalskiej 1. W jej bliskim sąsiedztwie znajduje się stare miasto, ruiny murów obronnych, deptak nad Słupią i wiele innych urokliwych zakątków zachęcających do spaceru po mile sprzedzonym czasie w naszej Restauracji.

Dbamy o wierność smaków i przyrządzania oryginalnych potraw regionalnych. Chcemy, aby nasi goście mogli zjeść w przytulnym miejscu bogaty i wykwintny obiad w przystępnej cenie. W naszej restauracji codziennie od Poniedziałku do Niedzieli za wyjatkiem Sobót organizujemy Lunche podczas, których kazdy za niską opłatę może najeść się do syta przyrządzonymi z dbałoscią o każdy kulinarny szczegół potrawami.

Organizujemy również imprezy rodzinne jak komunie, chrzciny, wesela itp. spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, zjazdy. Jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom naszych Klientów. Zapraszamy do naszych progów gdzie każdy poczuje się wyjątkowo.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 3017

tagi: restauracja ślub wesele sala weselna bankietowa trójmiasto pomorskie chrzciny urodziny nocleg nad morzem komunia przyjęcie

Źródło: www.cechowa.com