obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Zapraszamy Państwa do niezwykłej podróży po morzach smaków i oceanach aromatów jakie odkryjecie Państwo w naszej Restauracji. Zachwyci Was szeroki wybór dań i trunków oraz niesamowity urok "Kapitańskiej". W atmosferze ciepła i spokoju będą Państwo mogli oddać się kulinarnym doznaniom, a ponieważ chcemy zadbać o wszystkie Państwa zmysły, kulinarny rytuał wzbogacamy o akompaniamenty najpiękniejszych melodii świata.

Restaurację "Kapitańską" odkryjecie Państwo tak, jak z zaskoczeniem odkrywa się perłę ukrytą w muszli. Położona blisko centrum miasta, jednak w zacisznym, niepozornym zakątku, Restauracja o niebanalnym klimacie i wystroju pozwoli się Państwu zrelaksować i odetchnąć od zgiełku dnia codziennego.

Oferujemy Państwu profesjonalną, miłą obsługę, która postara się usatysfakcjonować Wasze wymagania i zaspokoić apetyt, a jeśli nie znajdą Państwo w menu swojego dania - nasi kucharze przygotują to, na co będziecie mieli ochotę (również dania dietetyczne i wegetariańskie).

Rok 2009 jest dla Restauracji "Kapitańskiej" rokiem jubileuszowym. Już dziesięć lat doceniają Państwo jakość naszych usług, za co jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni! Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i możliwość organizowania tak ważnych uroczystości jak wesela, chrzciny, komunie i rocznice. Nasze, ponad 20-letnie, doświadczenie w gastronomii i zaangażowanie gwarantują, za każdym razem, zadowolenie z wykonywanych przez nas usług. Wciąż jednak pracujemy nad naszą ofertą i poszerzamy wachlarz naszych możliwości, aby móc Państwu zaproponować to, co najlepsze.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1848

tagi: restauracja ślub wesele sala weselna bankietowa trójmiasto pomorskie chrzciny urodziny nocleg nad morzem komunia przyjęcie