obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

W samym sercu Sopotu, w miejscu z którego "wszędzie jest blisko", przy ul.Chopina 36 w odrestaurowanej willi z 1906 roku znajduje się Pensjonat Irena z hotelem, restauracją oraz pubem urządonym w staropolskim stylu "Karczma".

Gościnny Pensjonat prowadzony jest rodzinnie. Można tu mile spędzić czas w sąsiedztwie morza.

Atrakcyjna lokalizacja (300 m od najdłuższego mola w Europie, 100 m od ul. Monte Cassino oraz 300 m od dworca kolejowego w Sopocie) jest jego świetnym atutem.
Na okres festiwalu piosenki noclegi w Pensjonacie są rezerwowane z rocznym wyprzedzeniem.

Ślub i przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie. Chcielibyśmy podzielić się naszym doświadczeniem i zaoferować pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości. Piękne wnętrza restauracji zachęcają do spędzania tu niezapomnianych chwil. Spełniamy prawie każde kulinarne życzenie Państwa i przygotowujemy indywidualne menu zgodne z sugestiami na każde weselne przyjęcie.

Miła i profesjonalna obsługa gwarantuje Państwu prawdziwą gościnnośc w naszej restauracji. Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego dla 80 osób. Do dyspozycji Państwa są dwie połączone sale z miejscem na tańce, wygodny parking na terenie obiektu oraz możliwość wynajęcia pokoi hotelowych. Pragniemy, aby przyjęcie weselne organizowane u nas na długo pozostało w pamięci nie tylko Młodej Pary, ale także wszystkich zaproszonych gości - rodziny i znajomych.

Za bardzo istotne uważamy bezpośrednie spotkanie się z Państwem, zapoznanie się z Waszymi oczekiwaniami i marzeniami, ustalenie wszelkich szczegółów - tak abyśmy mogli przygotować ofertę indywidualną.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cenową, naszą bogatą kartą dań i wolnymi terminami! Prosimy o kontakt pod numerem: 58 551 20 73

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1252

tagi: restauracja ślub wesele sala weselna bankietowa trójmiasto pomorskie chrzciny urodziny nocleg nad morzem