obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Doskonale zorganizowany i przygotowany bankiet, konferencja, spotkanie biznesowe czy też szkolenie lub innego rodzaju impreza w eleganckim wnętrzu z wyśmienitymi potrawami z całego świata to marzenie każdego ceniącego się przedsiębiorcy! Galeria Smaków wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponuje profesjonalną pomoc w organizacji i obsłudze imprez firmowych i nie tylko.

Oferujemy Państwu organizacją i obsługą następujących imprez:

- firmowych
- targów i konferencji
- szkoleń
- spotkań biznesowych
- bankietów
- przerw kawowych
- imprez powiązanych z promocją nowych produktów.

Nasze zaplecze to sala konferencyjna na 100 osób oraz dwie sale konferencyjne na 100 i 80 osób w pięknie położonej Restauracji K2 w Borzechowie (www.restauracjak2.pl).

Przygotowanie imprez poprzedzone jest spotkaniem z naszym konsultantem, który profesjonalnie doradzi w sprawie menu oraz sprawi, że Państwa impreza będzie wyjątkowa i niezapomniana!

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klientów i w związku z tym jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem cateringowym, co sprawi, że potrawy serwowane zarówno w terenie jak i w restauracji smakują tak samo. W trakcie cateringu używamy specjalistycznej szafy grzewczej, dzięki czemu potrawy podawane są na ciepłych talerzach. Dodatkowo, aby uświetnić Państwa imprezę jesteśmy w stanie zorganizować szalony rajd na quadach, przejażdżki konne na przepięknie położonych terenach, dynamiczne zawody paintballowe oraz inne na życzenie.

Dysponujemy własnym sprzętem logistycznym i nie korzystamy z usług podwykonawców, dzięki czemu jesteśmy samowystarczalni i zdolni zadowolić najbardziej wybredne gusta.

Z nami każda impreza to sukces!

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 4074

tagi: restauracja ślub wesele sala weselna bankietowa trójmiasto pomorskie chrzciny urodziny nocleg nad morzem