obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

"Karczma Kociewska" służy niezłym jedzeniem nie tylko przejezdnym, ale i mieszkańcom Kociewia. Duże pomieszczenia pozwalają bez skrępowania zbyt bliskim sąsiedztwem obcych osób zjeść spokojnie śniadanie, obiad czy kolację. Ale "Karczma Kociewska" to nie tylko karczma.

Dysponujemy dwiema salami:

Sala konsumpcyjna,
Sala bankietowo-konferencyjna na 140 osób z ogrodem.
Lokal czynny jest we wszystkie dni tygodnia.

Gdzie jesteśmy

Restauracja „Karczma Kociewska” leży przy drodze krajowej nr 22, około 5 km od Starogardu Gdańskiego w kierunku Malborka.

W dziale kontakt są wszystkie dane adresowe oraz wirtualna mapka, która pomoże państwu w znalezieniu Naszej restauracji Karczma Kociewska.

Imprezy

Organizujemy przyjęcia weselne do 140 osób w klimatyzowanej sali z wyjściem do ogrodu. Ponad to restauracja zajmuje się również organizacją narad i szkoleń firmowych do 200 osób

przyjęcia weselne do 140 osób,
narady i szkolenia firmowe do 200 osób.

Cennik
Ceny dań oraz zestawów obiadowych, podawanych w restauracji, możecie Państwo zobaczyć w dziale "MENU". Ceny są stale aktualizowane, a szef kuchni dba o przygotowywanie nowych propozycji dań.

W celu zapoznania się z cennikiem imprez (ustalany indywidualnie) zapraszamy do skorzystania informacji zawartych na stronie Kontakt

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 3730

tagi: restauracja ślub wesele sala weselna bankietowa trójmiasto pomorskie chrzciny urodziny nocleg nad morzem