obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Stajnia powstała z pasji Mietka i Eli Gossa w Sztumskim Polu – niewielka, spokojna wieś na Dolnym Powiślu (Pomorskie). W 1999 roku wszystko zaczęło się od jednego konia o imieniu Dalia; niebawem przybyła klacz Iskra i to jej imieniem nazwaliśmy naszą stadninę. Iskra to nasza najstarsza klacz, bardzo rozważna i stanowcza w swoim zachowaniu – matka wielu pięknych koni w naszej stajni - stado jest pod jej opieką. Kolejne konie zamieszkały z nami kilka miesięcy później i tak zaczęliśmy swoje pierwsze wakacje w siodle, które trwają do dziś.

Agroturystyka i prowadzenie stadniny stało się naszym życiem zmieniając je o 180 stopni na zawsze. W 2001 r. rozpoczęliśmy budowę dużej stajni z zapleczem hotelowym z zamiarem stworzenia wspólnego domu dla nas, naszych koni i ich miłośników. Bardzo dużo zostało już zrobione ale pomysły coraz to nowe zachęcają nas do tworzenia. Obecnie w Iskrze mieszka ponad czterdzieści koni a od początku istnienia pensjonatu urodziło się około dwadzieścia ślicznych źrebaków.

Stajnia Iskra położona jest w środku lasu, pośród bardzo malowniczego terenu a do najbliższego jeziora jest ok. 1 km. Okolica posiada wiele walorów turystycznych: głębokie lasy pełne oczek wodnych i dzikich rezerwatów przyrody to znakomite tereny zarówno na przejażdżki konne, spacery, grzybobrania czy wycieczki rowerowe. Zapraszamy na wczasy w siodle, obóz konny, wakacje w siodle, zielona szkoła, nauka jazdy konnej, wakacje na koniu, organizacje imprez okolicznościowych, firmowych, szkolnych i wiele innych... Nad stajnią powstał hotel, w którym oferujemy noclegi w komfortowych warunkach, domową wiejską kuchnię a przede wszystkim spokój, który coraz trudniej znaleźć w dzisiejszych czasach. Jesteśmy w stanie przyjąć jednorazowo 60 osób.

Cieszymy się, że zrealizowaliśmy nasze marzenia o hodowli koni i obcowaniu z nimi na codzień. Chętnie przyjmiemy państwa w naszej stadninie, gdzie możecie państwo wypocząć aktywnie jeżdżąc konno oraz skorzystać z innych atrakcji, których zapewniamy wiele. Prosimy o zapoznanie się z resztą informacji zawartych na stronie.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1590

tagi: restauracja ślub wesele sala weselna bankietowa trójmiasto pomorskie chrzciny urodziny nocleg nad morzem