obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Hotel Murat oferuje wiele możliwości gastronomicznych zarówno z uwagi na różnorodność potraw jak i miejsc ich podania począwszy od restauracji, poprzez kawiarnię i Night Club oraz Zagrodę Grillową KUKUŁKA a skończywszy na komfortowych salach bankietowych.

Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, stypy, bankiety, catering.

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji oprawy artystycznej i muzycznej Państwa uroczystości.

Już wkrótce 7 nowych sal konferencyjno-bankietowych o powierzchni 740 m2.

Restauracja
Hotel Murat powstał z myślą o tych, dla których jedzenie jest sztuką.
Restauracja serwuje potrawy kuchni międzynarodowej oraz dania regionalne.
Na życzenie Szef Kuchni przyrządza posiłki z indywidualnie dobranych składników zgodnych z preferencjami lub dietą Gościa.

Kawiarnia
Kawiarnia jest doskonałym miejscem na spotkania we dwoje, czy w gronie przyjaciół. Zapraszamy na wspaniałe kawy i desery z bogatej oferty naszego baru oraz na bufet deserów.
W kawiarni znajduje się bilard i automaty do gry.

Night Club
Posiada 80 miejsc siedzących oraz parkiet do tańca. Zachęcamy do nocnych zabaw przy muzyce starannie dobieranej przez profesjonalnego DJ'a.
Dwa bary night clubu oferują wyśmienite drinki, cocktaile i alkohole. Dla grup zorganizowanych przygotowujemy specjalne przekąski.
Miejsce szczególnie polecane dla wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych.

Zagroda Grillowa Kukułka
Ulubionym miejscem rodzinnych obiadów, imprez okolicznościowych, a przede wszystkim integracyjnych biesiad jest Zagroda Grillowa Kukułka na 350 osób z miejscem do tańca i namiotami ogrodowymi. Już wczesną wiosną podejmuje ona pierwszych Gości, którzy w folkowej atmosferze i ognisku miło spędzają czas do późnego wieczora.

Sale bankietowe
Dysponujemy kilkoma salami bankietowymi (patrz KONFERENCJE) z możliwością ich łączenia i organizacji imprez na kilku poziomach oraz Night Clubem z dwoma barami.

Catering
Kompleksowo zajmujemy się organizacją imprez cateringowych. Począwszy od małych, kameralnych imprez indywidualnych, skończywszy na dużych, kilkuset osobowych bankietach czy piknikach.
Z nami mają Państwo gwarancję wspaniałej kuchni i profesjonalnej obsługi. Doradzimy menu, lokalizację oraz scenariusz imprezy, zapewnimy oprawę artystyczną i muzyczną.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2230

tagi: restauracja ślub wesele sala bankietowa trójmiasto pomorskie chrzciny urodziny

Źródło: www.hotelmurat.pl