obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Wieczór kawalerski

Niezwykłe miejsce dla nieprzeciętnych ludzi. Stworzone przez pasjonatów mocnych wrażeń, ludzi kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Nie bojących się ciekawych nowych wyzwań i przygód.

Specjalnie dla Was na dawnym torze motocrossowym wśród pięknego lasu z widokiem na Zatokę Gdańską zostały przygotowane niezliczone atrakcje.

» Zajęcia pozaszkolne dla klas
Przedstawiam ofertę imprez plenerowych dla klas i szkół. Nasze propozycje mają charakter integracyjny, z nastawieniem na budowanie zespołów, więzi i trwałych relacji. Podczas naszych szkoleń plenerowych wykorzystujemy różne zestawy zadań i gier terenowych.

» Imprezy integracyjne dla firm
Teren w profesjonalny sposób przygotowaliśmy do realizacji najróżniejszych spotkań, imprez, aktywności i sportów. Posiadamy trzy miejsca tzw. "piknikowe" mogące pomieścić od 30 do 300 osób. Jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć grupy liczące nawet kilkaset osób.

» Urodziny w Adventure Park dla dzieci
Zapraszamy na program dla dzieci w wieku od 6 lat wzwyż. Od początku zajęć utrzymany jest w klimacie tajemniczej ekspedycji po nieznanym terenie. Solenizant wraz z grupą zaproszonych gości w ciągu kilku godzin będzie mógł przeżyć niesamowite przygody

» Vouchery w Adventure Park
Czy wiesz jaki prezent zostanie zapamiętany na długo, bardzo długo…. a może na zawsze??? Może kolejna para skarpetek, krawat, francuskie wino… a może – skok adrenaliny, przygoda na quadach, szkolenie off road.

» Imprezy okolicznościowe
Wieczory kawalerskie, imieniny, urodziny wszelkiego rodzaju imprezy mogą pozostawić mnóstwo niezapomnianych wrażeń jeśli zorganizujecie je u nas. Programy w skład których wchodzić mogą wszystkie atrakcje dostępne w Adventure Park tworzone są indywidualnie na potrzeby grup.

» Atrakcje dla grup i osób indywidualnych
Kolibki Adventure Park- nowa jakość rozrywki. Nasz obiekt to były tor motocrossowy, kilkanaście hektarów pagórkowatego terenu, częściowo zalesionego. Dla naszych gości największa dawka adrenaliny i wiele pomysłów
na aktywne spędzanie wolnego czasu.

» Półkolonie
Półkolonie – przygoda nie jedno ma imię
Zajęcia odbywać się będą przez 5 dni (od pon. do pt.) w godz. 8 -17.
Koszt: 600 zł – cały turnus (w cenie dwa posiłki – drugie śniadanie oraz
obiad z deserem) Wiek dzieci 8 – 15 lat

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 3781

tagi: park przygody atrakcje quady park linowy strzelnica skok z wysokości