obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Wieczór kawalerski

Serdecznie witamy na stronie Areny LaserTag. Arena powstała w kompleksie rozrywkowo-kulturalnym Rudy Kot w centrum Gdańska. Jest pierwszym tego typu obiektem w Gdańsku. Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia nas i wspaniałej zabawy w grupie przyjaciół, lub znajomych. LaserTag doskonale integruje grupę, pozwala aktywnie i zdrowo spędzić czas w niezapomnianej i świetnej atmosferze.

Czym jest LaserTag?
LaserTag to swoisty symulator pola walki, korzystający z najnowszej dostępnej technologii. Jest to aktywna rozrywka na najwyższym poziomie. Jest to rodzaj laserowego paintballa, jednakże bez jego licznych wad, takich jak potrzeba specjalnych strojów, maski i zabezpieczenia, ból i siniaki, brudzenie farb, znoszenie kul wiatrem, brak zróżnicowania obrażeń, limitowana liczba amunicji, czy też możliwości oszukiwania. To jak gra w komputerową grę Quake, tyle, że na żywo! Na podobnych systemach ćwiczą służby specjalne wielu krajów, w tym także Polski i NATO. Jest to idealna zabawa dla osób w każdym wieku i obojga płci. Dwie, trzy rundy doskonałej zabawy na naszej arenie, zastępują około godzinny trening na siłowni, czy też fitnesie. LaserTag to doskonałe połączenie wspaniałej zabawy, odpoczynku z wzmożoną aktywnością fizyczną. To również doskonały sposób na integrację grupy. System dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii cyfrowej i dużemu realizmowi, bije rekordy popularności w USA i europie zachodniej. Już dziś zarezerwuj sobie termin, w tym celu zapraszamy do działu kontakt.

Arena i sprzęt.
Całość odbywa się w specjalnie do tego celu przystosowanym budynku. Nasza arena składa się z trzech poziomów, w których skład wchodzą między innymi labirynt, oraz duża sala. Na całym terenie walki rozlokowane są liczne przeszkody i zasłony, za którymi można się ukryć i prowadzić ostrzał. Doskonały klimat na arenie zapewniają liczne kolorowe światła i efekty oświetlenia, generatory mgły, jak i profesjonalny system nagłośnieniowy. Cała zabawa odbywa się w lekkim mroku, który ułatwia ukrycie się. Ponadto Arena posiada salę przygotowań z lodówką z napojami, oraz WC. Aby zapoznać się z planem Areny zapraszamy do Galerii.
Gracze wyposażeni są w profesjonalne, specjalnie przygotowane karabiny strzelające niewidoczną wiązką laserową i w zestaw czujników. Karabiny są lekkie, więc bez problemu mogą być używane przez młodzież, dzieci, czy też kobiety. Niewidoczna wiązka laserowa emitowana przez karabiny jest w 100% bezpieczna dla zdrowia. Dzięki podświetlanemu monitorowi LCD gracz ma pełną kontrolę nad liczbą żyć, amunicji, czy też magazynków. Błysk broni imitujący strzał dodaje dodatkowo grze realizmu. Zestaw czujników znajduje się na kamizelkach, które nie krępują ruchów, a diody na nich zamontowane swoim kolorem pokazują przynależność do konkretnej drużyny. Z karabinami i kamizelkami można zapoznać się w dziale Galeria.

Możliwości i Zasady
Możliwa jest gra w dwóch, lub trzech drużynach. Każda z drużyn może się składać z od jednej, do pięciu osób. Istnieje wiele wariantów rozgrywki. Możemy przydzielać konkretną liczbę żyć, jak i grać bez ich limitu. Można realizować na arenie przeróżne scenariusze, takie jak ochrona zakładnika, zdobywanie flag, czy też polowanie. Również istnieje możliwość konfiguracji karabinów, które mogą mieć różną specyfikę strzelania, jak i określoną, lub nieskończoną liczbę magazynków, czy też amunicji. Na koniec każdej rundy, czy też całej gry istnieje możliwość wydrukowania wyników z dokładnymi statystykami trafień i obrażeń.Aby dowiedzieć się więcej o możliwych scenariuszach i konfiguracjach

W każdym wypadku zalecamy rezerwację telefoniczną terminu !

Gry czasowe (minimalna liczba osób to 6, w przypadku mniejszej grupy, koszt brakujących osób rozkłada się po równo na pozostałych):
30 min - 20 zł/osobę
1 h - 30 zł/osobę
2 h - 50 zł/osobę

Maratony nocne (od 22:00 do 04:00):
maraton nocny do 12 osób (wynajem Areny na wyłączność) - 800zł
maraton nocny powyżej 12 osób (wynajem Areny na wyłączność) - 1200zł
(maksymalna liczba osób na noc to 18, jednoczesnie na arenie może grać 12 osób!)

NOWOŚĆ! Mini Maratony nocne (od 22:00 do 02:00):
maraton nocny do 12 osób (wynajem Areny na wyłączność) - 500zł
(przy 12 graczach cena za 1 godzinę to około 10 złotych!)

Promocyjne karnety 10h (ilość ograniczona):
karnet 6 osób 10h - 1 500zł (25 zł za godzinę od osoby)
(na karnecie nie ma minimalnej liczby osób, maksymalna liczba osób to 6)
karnet 8 osób 10h - 1 840zł (23 zł za godzinę od osoby)
(na karnecie nie ma minimalnej liczby osób, maksymalna liczba osób to 8)
karnet 10 osób 10h - 2 100zł (21 zł od osoby za godzinę)
(na karnecie nie ma minimalnej liczby osób, maksymalna liczba osób to 10)

NOWOŚĆ! Imprezy Urodzinowe dla Najmłodszych:
Imprezy urodzinowe trwają 3 godziny, w czego skład wchodzą 4 rundy gry po 30 minut, reszta czasu przeznaczona jest na przygotowania i konsumpcję. Maksymalna liczba osób grających jednocześnie na Arenie to 12. - 500zł
(Poczęstunek i tort rodzice organizują we własnym zakresie, z naszej strony przygotowujemy stoły i służymy czajnikiem.)

Oferty specjalne:
Start w Lidze Arena - 1 000zł (za rok, za całą drużynę, możliwe raty)
(szczegóły w dziale "Liga Arena", dostępnym z menu głównego)
NOWOŚĆ! Karty Stałego Gracza
(Karty stałego gracza są wydawane według naszego uznania, jeśli widzimy, że jakaś osoba korzysta systematycznie z naszych usług. Karty dzielą się na I i II stopnia. Karta I stopnia upoważnia do zniżki 10 zł od gry, natomiast karta II stopnia na 5 zł od gry. Ponadto Karty Stałego Gracza pozwalają na skorzystanie z licznych promocji, które co jakiś czas będziemy ogłaszali dla ich posiadaczy!)

Cennik dla graczy Ligi Arena


Cennik Bar i Inne

Napoje:
Coca-cola, Fanta, Sprite 0,5l - 4 zł
Coca-cola 1ll - 6 zł
Neste 0,5l - 4 zł
Cappy 0,33l - 4 zł
Woda niegazowana, woda gazowana 0,5l - 3 zł
Coca-cola, Fanta, Sprite 0,33l - 3 zł
Powerrade 0,5l - 6 zł
Burn 0,5l - 6 zł
Burn 0,33l - 5 zł

Odzież:
PROMOCJA! Rękawiczki ochronne - 15zł
Koszulki czarne męskie - 12zł
Koszulki czarne damskie - 15zł

Inne:
Profesjonalna sesja fotograficzna robiona podczas gry - 500 zł

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 4205

tagi: atrakcje strzelanina mężczyzna pomorskie trójmiasto