obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Organizacja wesel

Każdy ślub i wesele traktujemy jak unikalny projekt do zaplanowania i realizacji.

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych i prowadzimy swoją działalność zgodnie z "Kodeksem Etyki Konsultanta Ślubnego".

Z branżą ślubną jesteśmy związani od 12 lat, co pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia, obserwację pracy usługodawców, na zapoznanie się z różnorodnymi lokalizacjami, w których warto zorganizować uroczystość oraz na nawiązanie ogromnej liczby kontaktów. Nasz zespół uzupełniających się konsultantów jest unikalny ze względu na różnorodność osobowości i doświadczeń poszczególnych osób. W naszym zespole mamy certyfikowanego project managera (wykształcenie w zakresie zarządzania projektami) z wieloletnią praktyką zawodową w zarządzaniu skomplikowanymi przedsięwzięciami, który posiada certyfikat PRINCE2 Practitioner wydany przez APMG z Wielkiej Brytanii. Mamy wieloletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji różnorodnych projektów, opracowywaniu budżetów i harmonogramów, kierowaniu małymi jak i dużymi zespołami projektowymi oraz w wyborze podwykonawców oraz nadzorze nad wykonaniem ich pracy. Jednocześnie możemy poszczycić się wykształceniem muzycznym co jest istotne przy ocenie pracy muzyków oraz pomocy w doborze repertuaru. Posiadamy certyfikaty ukończenia kursów konsultantów ślubnych. Nasza wiedza i doświadczenie zostały zweryfikowane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, zrzeszające polskie firmy profesjonalnie organizujące uroczystości ślubno-weselne w Polsce i za granicą. Tworzymy mieszany zespół, co wyróżnia nas i gwarantuje bardzo szerokie spojrzenie na specyficzne problemy związane z organizacją ślubów i wesel.

Czy wiecie Państwo, że przygotowanie wesela to ponad 100 spraw, o których należy pamiętać? Łatwo o czymś zapomnieć przy takiej ilości obowiązków. Dlatego oferujemy Państwu nasze doświadczenie organizacyjne oraz skuteczność i szybkość działania. Dopilnujemy przygotowań w Państwa imieniu. Korzystając z naszych usług nie musicie Państwo planować uroczystości z bardzo dużym wyprzedzeniem. Jeśli wybraliście już niektórych wykonawców możemy częściowo zorganizować ślub i wesele w pozostałym zakresie.

Rodzaje usług, które świadczy GABRIEL Gustowne Wesele:

kompleksowa organizacja ślubu i wesela
Oferta skierowana jest do Par, które chciałyby żeby ich uroczystość była gustowna, wyjątkowa i unikalna, ale przygotowania chcą zlecić profesjonalistom, ciesząc się z dokonywanych wyborów. Usługa obejmuje zorganizowanie imprezy we wszystkich szczegółach.

koordynacja w dniu ślubu i wesela
Usługa realizowana jest dla Tych, którzy sami organizują swój Ślub i Wesele, ale pragną aby w tym Wielkim Dniu ktoś czuwał nad przebiegiem całej uroczystości.

indywidualne doradztwo i wyszukiwanie odpowiedniego miejsca na wesele
Usługa dedykowana jest dla Par, które poszukują wyłącznie miejsca na ceremonię ślubu i/lub przyjęcia weselnego.

organizacja ślubu kościelnego, konkordatowego lub cywilnego
Usługa dla Par, które chciałyby, aby organizacją i oprawą ceremonii zaślubin zajęła się nasza firma, a pozostałe elementy zaplanują i zrealizują sami.

organizacja przyjęcia weselnego
Usługa dla Par, które zrezygnowały z samodzielnej organizacji całości przyjęcia weselnego i chciałyby zlecić te zadania naszej firmie, a inne elementy Wielkiego Dnia zaplanują i zrealizują we własnym zakresie.

warsztaty dla Narzeczonych
Warsztaty przeznaczone są dla Tych z Państwa, którzy chcieliby samodzielnie zaplanować i zorganizować Ślub i Wesele, ale oczekują od nas profesjonalnej porady, konsultacji i przeprowadzenia przez tajniki ślubnej organizacji w formie warsztatów.

ślub i wesele exclusive
Usługa dla najbardziej wymagających Klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, utrzymanego zarówno w zakresie obsługi, jak i proponowanych rozwiązań i lokalizacji.

ślubne S.O.S
dopracowanie szczegółów 1 miesiąc przed ślubem i weselem.

konsultacje skupione na specyficznych problemach lub pytaniach Pary Młodej

atrakcje na ślub i wesele

Usługa skierowana jest do par, które chcą czymś wyjątkowym zaskoczyć swoich gości. Zorganizujemy niebanalną atrakcję dopasowując jej charakter do stylu Pary Młodej oraz uroczystości. Jeśli macie pomysł a nie wiecie jak go zrealizować zrobimy to za Was - nawet jeśli wydawać się to będzie zupełnie niekonwencjonalne i nierealne. To co zdarzy się w dniu Waszej uroczystości na długo pozostanie w pamięci Waszej i gości. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami ślubnymi.

Ponadto oferujemy usługi:

· organizacja ślubów i wesel w plenerze;

· organizacja wesel bezalkoholowych;
· organizacja wesel weekendowych i wielodniowych;
· organizacja ślubów i wesel w miejscach unikalnych i egzotycznych oddalonych od miejsca zamieszkania;
· rekomendacje wykonawców usług;
· wsparcie w dowolnych elementach przygotowań do ślubu i wesela lub jego koordynacji;
· ślub i wesele w trybie ekspresowym - dostarczenie gotowych rozwiązań i podwykonawców w ciągu kilku tygodni;
· organizacja wyjątkowych zaręczyn, wieczorów panieńskich i kawalerskich;
· podróże poślubne;
· pobyty w SPA i innych;
· kredyty.

Bez względu na wybrany styl Wasza uroczystość zorganizowana przez nas będzie Gustowna i wyjątkowa.

Jesteśmy elastyczni – każdy z elementów wymienionych w ofercie może zostać pominięty podczas organizacji Państwa Ślubu i Wesela.

Jeśli Państwa życzenia wykraczają poza zakres oferty szczegółowo przedstawionej na tej stronie, spełnimy je specjalnie dla Was.

Organizacja wesela, ślubu - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, pomorskie.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 4181

tagi: organizacja ślubu konsultant trójmiasto pomorskie