obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Podróż poślubna

Nasze biuro powstało na bazie wieloletniego doświadczenia w branży turystycznej oraz ogromnej pasji podróżowania i spełniania ludzkich marzeń związanych z wypoczynkiem i szerokorozumianym poznawaniem świata. Biuro znajduje się w Redzie przy ulicy Mickiewicza, w ciągu pawilonów handlowych, w miejscu łatwo dostępnym dla klientów. "LA PAUSA" działa na rynku trójmiejskim oraz w jego najbliższych okolicach.

Od początku działalności biuro specjalizuje się w turystyce zdrowotnej, w wyjazdach sanatoryjnych w Polsce, Litwie, Ukrainie oraz Słowacji. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu i autorskim programom wycieczek jesteśmy również organizatorami wypoczynku dzieci i młodzieży,specjalizujemy się też w grupowych wyjazdach integracyjnych dla zakładów pracy, pielgrzymkach, wyjazdach narciarskich oraz wyjazdach objazdowych łączących wypoczynek ze zwiedzaniem. Zajmujemy się również sprzedażą ofert znanych i renomowanych biur podróży min. Rainbow Tours, Ecco Holiday, Ecco Travel, Alfa Star, Exim Tours, Triada, Sky Club, GTI, Neckerman, Atlas Tours, Adriatyk itp., a także sprzedażą biletów autobusowych, samolotowych, promowych oraz ubezpieczeń turystycznych.

Jesteśmy biurem podróży, w którym każdy znajdzie wymarzone wakacje dla siebie. Jako nieliczne biuro organizujemy wyjazdy zdrowotne do sanatorium w Truskawcu na Ukrainie. Dzięki rozbudowanej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z aktualną ofertą oraz dokonywać rezerwacji o każdej porze i z każdego miejsca. Służymy pomocą w doborze ofert jak i przeprowadzenia rezerwacji. Dzięki nowoczesnemu systemowi obsługujemy klientów z całej Polski. W naszej bazie znajdą Państwo propozycje z wylotami ze wszystkich portów lotniczych oraz wyjazdy autokarowe z wielu miejsc w Polsce. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście w biurze. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 18.00, sobota od 10.00 - 14.00

Cena: 0.00

Ilość wyświetleń: 3791

tagi: wycieczki podróż poślubna trójmiasto pomorskie

Źródło: www.lapausa.pl