obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Nauka tańca

PIERWSZY TANIEC. Jeżeli z dużą starannością planujecie swoje wesele i chcecie uczynić je naprawdę niezwykłym, zastanówcie się, jak bardzo straci ono na swoim wyjątkowym uroku bez wymarzonego pierwszego tańca.

Przy Waszym pełnym zaangażowaniu szybko zauważycie jak duże postępy robicie i nabierzecie pewności, że pierwszy taniec będzie dla Was tym, czym powinien być – przyjemną, bezstresową przygodą. Wyobraźcie to sobie…

Wszystko już przygotowane – zaproszenia wysłane, stroje wybrane, menu ustalone, kapela zamówiona. Goście na pewno będą dobrze się bawić w pięknie przystrojonej sali. A Wy? Czy nie szkoda by było stracić tak niepowtarzalną okazję i nie zatańczyć wymarzonego pierwszego tańca? Tylko Wy na parkiecie, wpatrzeni w siebie. Oczy wszystkich zwrócone na Was. Wasze serca łopoczą pod wpływem niezwykłości tej chwili. Zaczyna się Wasza piosenka… Babcie i ciocie z zachwytu nie mogą oderwać od was wzroku. Wzruszeni rodzice starają się ukryć łezkę szczęścia a znajomi, z niekłamanym podziwem, przyglądają się Wam z odrobiną zazdrości. Wyglądacie bajecznie – suknia wiruje podkreślając ruch, elegancki garnitur dodaje całości szyku. Jeszcze tylko ukłon i rozlegną się brawa. A wszystko to, z Wami w rolach głównych, uwieczni kamerzysta. Będzie to świetną pamiątką na lata.

Cena: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 3714

tagi: pierwszy taniec ślub weselny trójmiasto pomorskie

Źródło: www.forte.slupsk.pl