obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Kwiaciarnie

Z przyjemnością witamy Państwa na stronie naszego Studia Florystycznego
i zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą.

Specjalizujemy się w sztuce układania kwiatów w bukiety. Piękno roślin jest dla nas materiałem, z którego tworzymy piękno ważnych dla państwa chwil - niezależnie czy są to duże uroczystości czy też ulotne momenty spotkań z najbliższą osobą.

Każda tworzona przez nas kompozycja oddaje charakter chwil, które ma uświetniać. Niepowtarzalność to dla nas podstawa pracy z indywidualnością naszych klientów oraz ich potrzeb.

W tych założeniach realizujemy się nie tylko poprzez same aranżacje kwiatów. Zajmujemy się wystrajaniem pomieszczeń, tworząc dla każdego z nich unikatową atmosferę poprzez indywidualnie dobrane i zaprojektowane aranżacje. Wykonujemy również zdobienia samochodów.

Naszą pracę i ofertę uzupełniamy ręcznie wykonywanymi, estetycznymi ozdobami, świecami czy ręcznie wykonywanymi dekoracjami z materiałów naturalnych.

Kwiaty od wieków są synonimem piękna. Różne ich gatunki mają różną symbolikę oraz znaczenie w poszczególnych kulturach. Jednak najczęściej kojarzy się je z duszą, miłością i niewinnością. dlatego już od czasów starożytnych towarzyszą człowiekowi przy okazji obrzędu zaślubin. Nasza praca, której efekty prezentujemy poniżej stanowi wkład w ową tradycję. W jej ramach wykonujemy zarówno duże bukiety ślubne jak i małe ozdoby butonierek. Stroimy pomieszczenia oraz samochody.

Godziny otwarcia: 9.00-19.00

Ilość wyświetleń: 3792

tagi: bukiety okolicznościowe ślub wesele trójmiasto pomorskie