obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Alkohole

Firma Noma już od 1995 roku zajmuje się importem i dystrybucją doskonałych jakościowo win pochodzących z wyłącznie najlepszych winnic Italii. Nasza latami niezmienna fascynacja winem włoskim wynika z przekonania, że nikt inny jak właśnie Włosi potrafią zaoferować nieprawdopodobnie wielką różnorodność aromatów i smaków. To nie gdzie indziej jak tu, 20 regionów światowego lidera produkcji wina intensywnie pracuje, by każdego roku oczarować koneserów bogactwem swoich możliwości. Mamy na myśli prawdziwe wina a nie 40% nadwyżkę, którą różni światowi producenci próbują ulokować między innymi na naszym słabo jeszcze zorientowanym rynku.

Wiemy jak solidne i utytułowane wina proponujemy w naszym portfolio i na życzenie potrafimy to udokumentować. Z wielką satysfakcją w narodowym rankingu najlepszych włoskich win odnajdujemy te, które znajdują się w naszej ofercie, jak Barolo, Barbaresco, Barbera d'Alba, Dolcetto, Brunello di Montalcino, Chianti, Refosco, Malbech, Nero d’Avola i wiele innych znajdujących się na drugim bądź trzecim miejscu. Pokazuje to, z jaką starannością zabiegamy o dobór naszych dostawców.

Naszych win nie można kupić w sklepach, co jest ważnym i dodatkowym atutem przy wyborze ich na prezenty. Są znane i cenione wśród bywalców renomowanych restauracji na terenie kraju. Pomiędzy winnicą, jej właścicielem a nami nie ma żadnych pośredników co sprawia, że wina oferujemy po bardzo przystępnych cenach.

Zamieszczone przez nas opisy win z podziałem na region pochodzenia i producentów z pewnością powinny ułatwić wybór tego, które będzie najodpowiedniejsze w danej sytuacji. Jeżeli pomimo zapoznania się z naszą ofertą, nie będziecie Państwo pewni jakie wino należy wybrać lub będziecie mieli jakieś pytania – chętnie służymy pomocą.

Noma dostarcza również wina na bankiety i imprezy okolicznościowe. Chętnie służymy naszym wieloletnim doświadczeniem w wyborze takich win, aby współgrały one z menu oraz były odpowiednie do rangi spotkania.

Zamawiając wino w naszej firmie możecie Państwo dodatkowo zdecydować się na dobranie gustownego opakowania, które z pewnością podkreśli wyjątkowość Waszego prezentu. Oferujemy szeroką gamę różnego rodzaju opakowań drewnianych i papierowych, na których możemy nanieść sitodrukiem lub laserem napis, dedykację czy też logo Państwa firmy.

Cena: 0.00

Ilość wyświetleń: 3639

tagi: włoskie wino wesele ślub alkohol

Źródło: www.winawloskie.pl