obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Siłownie i fitness

Body-Shape – zajęcia kształtujące sylwetkę, wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe i poprawiające jędrność ciała z użyciem hantli, stepu oraz innych przyborów.

Body Ball – zajęcia wzmacniające z użyciem piłek o średnicy 65 cm, kształtujemy siłę wszystkich podstawowych grup mięśniowych, a ponadto wykonując ćwiczenia na piłce, jesteśmy zmuszone do utrzymania równowagi, dzięki czemu wzmacniają się również mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy.

Płaski Brzuch – zajęcia ukierunkowane na rzeźbienie mięśni brzucha.

Soft Ball – ćwiczenia wykonywane z piłką o średnicy 22 cm, ukierunkowane na poprawienie koordynacji i równowagi oraz wzmacnianie ze szczególnym uwzględnieniem mięśni brzucha i grzbietu.

ABT – (Abdominal, Buttocks, Thighs – brzuch, pośladki, uda) zajęcia ukierunkowane na wzmacnianie oraz ujędrnianie dolnych partii ciała.

ZAJĘCIA CHOREOGRAFICZNE

Boks – program zajęć zainspirowanych sztukami walki. Zajęcia o bardzo wysokiej intensywności, rozwijające przede wszystkim wytrzymałość siłową, kondycję, siłę dynamiczną, szybkość, równowagę oraz koordynację ruchową. Na zajęcia zapraszamy również mężczyzn.

Dance – wspaniale rozwijająca forma zajęć łącząca w sobie elementy aerobicu i różnych form tańca. Zajęcia te świetnie wpływają na poprawę koordynacji i pamięci ruchowej oraz wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej i poprawę kondycji. Świetna zabawa i trening w jednym.

Fat Burner – trening o średniej intensywności, oparty na nieskomplikowanej choreografii, którego celem jest efektywne spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

TBC – (Total body condition) jest to połączenie treningu wytrzymałościowego i siłowego, choreografia przeplatana jest ćwiczeniami wzmacniającymi. Połączenie pracy mięśni ramion i nóg oraz zastosowanie dużej ilości powtórzeń sprzyja wyższej intensywności zajęć.

Hi-lo – zajęcia choreograficzne wykorzystujące wszystkie rodzaje ruchów, są to zajęcia high impact zawierające fazy lotu, skoki, podskoki itp.

Spinning – to oryginalna i najbardziej popularna forma treningu na rowerkach stacjonarnych Trening ten łączy zajęcia w grupie, silną motywację, profesjonalną kadrę instruktorską i muzykę skierowaną do ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie kondycji fizycznej. Podczas 45 min. zajęć, uczestnicy spalają do 800 kcal, zwiększają siłę fizyczną i mentalną, poprawiają wytrzymałość.

Step – zajęcia z użyciem stepu, o silnej intensywności;modyfikacja kroków podstawowych oraz elementów tańca w znacznym stopniu poprawiające koordynację ruchową.

Salsa solo – To atrakcyjne zajęcia dla wszystkich lubiących rytmy latynoamerykańskie, poprawiające miękkość i swobodę ruchu.

ZAJĘCIA BODY & MIND

Joga – zajęcia kształtujące sylwetkę poprzez wzmacnianie oraz rozciąganie wszystkich partii mięśni oraz relaksacyjne, działa kojąco na nerwy oraz pomagają wyciszyć umysł.

Stretching – zajęcia mające na celu rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich partii mięśni, oraz zwiększenie ruchomości w stawach, prowadzone przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Stretching wspaniale likwiduje przykurcze mięśniowe, które mogą być spowodowane np. siedzącym trybem pracy czy treningiem siłowym.

Pilates – to łagodny i delikatny sposób kształtowania ciała. Jest to system ćwiczeń obejmujący harmonijną współpracę umysłu i ciała, jako skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejsze plecy i szczupłą sylwetkę. Doskonały dla osób z bólami kręgosłupa. Ćwiczenia wzmacniające i rozciągające całe ciało, od czubka głowy aż po palce stóp. Świetne ćwiczenia wzmacniająco relaksujące dla osób w każdym wieku.

„Fitness dla kręgosłupa” - są to zajęcia mające na celu wzmocnienie i uelastycznienie mięśni posturalnych tj: brzucha, pośladków i pleców, a co za tym idzie poprawiających postawę ciała. Ponadto wykorzystywane są ćwiczenia wzmacniające stawy, a także kształtujące sylwetkę. Zajęcia polecamy dla osób, które mają problemy z bolesnością kręgosłupa i stawów, a także dla pań, które są po porodzie ( 3 miesiące po naturalnym i 6 miesięcy po cesarskim ). Dodatkowo po zajęciach można uzyskać poradę dotyczącą rehabilitacji.

Cena: 0.00
Godziny otwarcia: 8.00-21.45

Ilość wyświetleń: 3983

tagi: sylwetka pomorskie trójmiasto uroda styl

Źródło: www.fitness-reda.pl