obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Catering

Kiedyś jedzenie było jednym z ważniejszych elementów w życiu ludzi. Stanowiło o jego wyższości nad innymi formami istnienia. Ze spożywaniem posiłków wiązały się wszystkie ważniejsze uroczystości. Nie liczyło się, by zjeść cokolwiek, liczyło się jak danie wygląda, jak smakuje i z jaką oprawą jest podane.Większość kultur wykształciła swoje własne menu, własne smaki, przyprawy i obyczaje. Jednak wszystkie łączyła jedna cecha. Kuchnia miała zadowolić wszystkie zmysły.

Dziś ludzie zapomnieli już jak ważne jest spożywanie posiłków. W codziennym biegu jemy z pośpiechem najczęściej, coś z menu "amerykańskiego Fast foods" lub coraz to modniejszego u nas, pseudotureckiego kebabu. Zupy z proszku, makaron z mikrofali to nasza codzienność. Ale przy niektórych okazjach ludzie tęsknią za spokojnym posiłkiem, w gronie rodziny z pysznymi daniami pięknie zaserwowanymi na porcelanowej zastawie, spożywanych srebrnymi sztućcami. I do takich ludzi, skierowana jest oferta firmy "cate-ring".

Proponuję coś więcej, niż catering schabowego, czy devolai-a, jakich jest pełno na naszym rynku. Nie chce sprzedawać szybkich masowo produkowanych potraw i przekąsek dostępnych w każdej pizzerii. Zamierzam sprzedawać zadowolenie u moich klientów. Przepiękne ozdobione, wyszukane potrawy z czterech stron świata. Zachwycające pod względem smaku, zapachu oraz wyglądu. Będą najpiękniejszą ozdobą prywatnego przyjęcia, bądź imprezy formalnej. Jeśli ktoś sobie tego zażyczy, podane i posprzątane przez świetnie wyszkoloną miłą obsługę, która zadba również o wspaniałe nakrycie stołu, w domu u klienta, bądź w miejscu przez niego wskazanym. Sprawię, że dane przyjęcie ludzie będą wspominać jeszcze przez długi czas ze "ślinką na ustach". Trójmiasto ma zapotrzebowanie na "coś innego" w bankietowym jadłospisie, i ja na to zapotrzebowanie jestem odpowiedzią.

Wesela, chrzciny i komunie, to spotkania, w których warto w pełni uczestniczyć, ponieważ zdarzają się tylko raz. Czy nie pamiętasz, ile czasu i energi poświęcasz na zoorganizawanie każdego przyjęcia w domu? A w czasie kiedy zjawią się Twoi goście połowe czasu spędzasz w kuchni, zamiast cieszyć się spotkaniem z najbliższymi? A na samym końcu siadasz zmeczona i nie masz sił nawet na rozmowe? Właśnie dlatego, nie warto tracić energii i czasu na przygotowanie i podawanie gościom posiłków. Uzgodnijmy menu i zakres obsługi mieszczące się w Twoim założonym budżecie. O nic się nie martw i ciesz się spotkaniem w gronie najbliższych Ci osób.

Nie ma to jak impreza na świeżym powietrzu, grill, zapach pieczonego mięsa, kiełbasek, w gronie najbliżych, przyjaciół lub znajomych. Niestety, zawsze pozostaje ktoś, kto musi zadbać o dobre jedzenie, rozrywki, oraz świetną zabawę gości... Ale nie martw się, zadzwoń do nas, a nasza firma wszytkim się zajmie. Tobie pozostanie tylko wspaniała zabawa i to co najważniejsze odpoczynek i radość spedzania wolnego czasu z przyjaciółmi. To też świetny pomysł na imprezę integracyjną w gronie współpracowników firmy. Podczas świetnej zabawy, ludzie odpoczywają i poprostu bawią, nabierając sił do efektywniejszej pracy.

Spróbuj, a napewno Cię nie zawiedziemy!

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 3850

tagi: jedzenie pomorskie trójmiasto ślub wesele menu

Źródło: www.cate-ring.pl