obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Biżuteria

Miłość jest twórcą naszych najwspanialszych wspomnień i fundamentem naszych najśmielszych marzeń. Teraz złączcie Wasze ręce a wraz z nimi na zawsze Wasze serca.

Ślub to jeden z tych najpiękniejszych najbardziej niezapomnianych momentów w życiu człowieka wymagających szczególnej oprawy. Jego upamiętnieniem i symbolem na całe życie jest obrączka, która ze względu na swój kulisty nie mający początku i końca kształt jest symbolem niekończącej się miłości jaka połączyła dwojga ludzi i ma trwać na zawsze.

Obrączka odzwierciedla szczerość uczuć obdarowanych oraz ich wzajemne przywiązanie. Będziemy zaszczyceni jeśli na tę jakże niecodzienną i wzniosłą uroczystość wybierzecie Państwo obrączki z szerokiej oferty JUBITOM. Aby sprostać Państwa indywidualnym upodobaniom i potrzebom oferujemy zarówno ponadczasowe wzornictwo klasyczne jak też nowoczesne wyszukane formy. Wszystkie wykonane w oparciu o najnowocześniejsze technologie z żółtego , białego bądź też łączonego złota. Stworzone z największą starannością, aby mogły służyć przez długie lata.

Chcielibyśmy, aby ten ważny symbol Państwa uczucia był najwyższej jakości i nieustannie przypominał o wzniosłej chwili, która odmieni na zawsze Wasze życie.

Ilość wyświetleń: 4313

tagi: obrączki ślubne klasyczne złoto

Źródło: www.jubitom.com