obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Suknie ślubne i dodatki

Jesteśmy zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania oraz krawiectwa. Moda ślubna to nasza pasja od 2003 r. Pozwala to nam na tworzenie wyjątkowych kreacji zarówno pod względem wykonania jak i projektu.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotnym wydarzeniem w życiu kobiety jest ślub. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby również dzięki naszej kreacji ten wyjątkowy dzień stał się jeszcze bardziej wspaniały.

Zapewniamy Państwu ogromny wybór koronek, dodatków i co istotne materiałów. Lista dodatków obejmuje m. in.: rękawiczki, bolerka, stroiki, diademy, marynarki oraz welony. Suknie zaprojektować możemy samodzielnie lub wykonać projekt wskazany przez Klientów.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie i z należytą atencją, dzięki temu zdobyliśmy renomę nie tylko w okolicach Wejherowa. Pochwalić się możemy Klientkami z terenu całego Trójmiasta, a nawet zagranicy - Niemcy, Wielka Brytania.

Nasze suknie szyjemy na wypożyczenie lub sprzedaż, w zależności od wymagań Klientek.

Wypracowany przez lata sprawny system pracy pozwala nam zaoferować Państwo niezaprzeczalnie atrakcyjną ofertę cenową oraz dogodne terminy.

Godziny otwarcia: 10-18

Ilość wyświetleń: 4229

tagi: bj wejherowo suknie slubne