obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Kamerzysta

Firma nasza zajmuje się między innymi wideofilmowaniem i montażem nieliniowym. Od początku swojego istnienia ogromny nacisk kładliśmy na jakość wykonywanych usług videofilmowania. Jako jedna z pierwszych firm w regionie zaczęliśmy wykorzystywać do pracy kamery cyfrowe. Dziś są one standardem i umożliwiają kamerzyście doskonałe oddanie wszelkich detali obrazu i dźwięku w filmie.

Jednak sama kamera to nie wszystko, gdyż film należy ciekawie zmontować. Do tego celu używamy najnowocześniejsze systemy montażu nieliniowego filmów wideo. Za ich sprawą materiał jest montowany i bez utraty jakości nagrywany na nośniki Blu-ray, DVD, VCD lub VHS.

Wszystkie nasze filmy (między innymi filmy weselne, filmy ślubne, filmy reklamowe, filmy ze ślubu) stoją na wysokim poziomie merytorycznym w czym pomaga nam odpowiednie wykształcenie i wiedza a także profesjonalne podejście kamerzysty do klienta. Od niedawna rozpoczęliśmy współprace z profesjonalnym fotografem ślubnym dzięki czemu nasza oferta stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski, działamy głównie na terenie Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot) oraz województwa Pomorskiego (Tczew, Starogard Gdański, Lębork, Słupsk, Kościerzyna).

Szeroko pojęte wideofilmowanie od zawsze było naszą pasją. Już od 18 lat staramy się za pomocą kamery i profesjonalnych filmów pokazać świat według zasad sztuki filmowej. Należy wiedzieć że kamera jest tylko narzędziem, a największy wpływ na film ma operator filmowy często mylnie określany jako kamerzysta. Dobrze nagrany filmy są najlepszą pamiątką. Warto uwieczniać wydarzenia które są dla nas najcenniejsze.

Oferta:

videofilmowanie wszelkich uroczystości (głównie filmy ślubne, filmy weselne, film ślubny, film weselny, filmy wesele)
produkcja filmów reklamowych na ekrany LCD i LED (film reklamowy w jakości HD)

montaż nieliniowy materiału
wychwytywanie zdjęć z filmu
wideofilmowanie konferencji
filmowanie imprez firmowych
dokumentacja spotkań integracyjnych
przegrywanie materiałów na płyty DVD oraz Blu ray
konwersja NTSC-PAL, PAL-NTSC
authoring DVD
kopiowanie płyt blu ray, dvd, kaset video VHS
wypożyczalnia sprzętu foto-video

Cena: 2400.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 1391

tagi: videogroszek gdynia kamerzysta videofilmowanie

Źródło: www.videogroszek.pl