obrączki

Organizuj...z Organizerem » powrót do artykułów

art

Jak sama nazwa wskazuje, to zbiór narzędzi do organizowania wesela. Wśród nich znajdziemy Kalkulator i Kalendarz ślubny, Listę prezentów, Listę gości i Rozmieszczenie gości. Każde z tych narzędzi posiada masę zalet, ale my chcemy tylko krótko Wam je opisać, byście mogli sami przetestować ich możliwości.

1. Kalkulator ślubny - to bardzo rozbudowany kalkulator kosztów weselnych. Co w nim takiego, że warto się nim zainteresować ?
-> Kalkulator podlicza stopień naszego przygotowania do wesela i możemy porównywać go z innymi użytkownikami Portalu
-> Możemy importować cały zestaw zadań weselnych, które należy wykonać przed i w czasie wesela. Zadania możemy uzupełnić o swoje pomysły.

2. Kalendarz ślubny oprócz wpisywania dat i obowiązków, które należy wykonać, pozwala nam również wpisać osobę odpowiedzialną za dane zdarzenie. Możemy w łatwy sposób eksportować listę zadań dla danej osoby.

3. Lista prezentów to nic innego jak nasze wymarzone, ślubne prezenty. Owszem, w wielu wypadkach gotówka zastępuje prezenty, ale co w wypadku kiedy otrzymamy 4 zestawy pościeli i 6 budzików? ;) Z pomocą przychodzi nam lista prezentów, którą możemy przygotować i udostępnić w razie, gdyby ktoś zamiast pieniędzy chciał nam podarować prezent

4. Lista gości to bardzo rozbudowane narzędzie do kontrolowania statusu zaproszeń naszych gości:
->Możemy w nim określić dokładnie na jaką uroczystość osoba została zaproszona (bo wesele to także Polterabend, wieczory kawalerskie i panieńskie, czy też rezerwacja noclegów dla gości)
->Możemy wydrukować listę dla konkretnej uroczystości/wydarzenia

5. Czy spotkaliście się już z profesjonalnym narzędziem do rozmieszczania gości na sali?:

->Najpierw za pomocą kratkowanej planszy wybieracie ustawienie stołów
->Następnie do każdego stolika przypisujecie odpowiednią ilość gości i drukujecie by odpowiednio położyć na sali winietki... ...ale zobaczcie sami, bo nie sposób wymienić nawet połowy funkcji tych narzędzi.

dodano: 20.01.2012 18:34:45
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: organizer, konsultant, organizator, ślubny, lista gości, kalendarz