obrączki

A wszystko zaczęło się od... » powrót do artykułów

art

...przygotowań do ślubu. Podczas przygotowań do naszej uroczystości, szukaliśmy wymarzonej sali, zespołu, fotografa itp. Odwiedzając poszczególne firmy, telefonując do nich, straciliśmy sporo pieniędzy, a co najważniejsze – czasu, ponieważ większość firm albo już nie istniała, albo po przejechaniu 50-100 km, okazywało się, że zdjęcia nie mówią nam wszystkiego.

Czy nie lepiej zmarnowany czas poświęcić na piękne chwile z ukochaną osobą, a roztrwonione pieniądze przeznaczyć na dodatkowe atrakcje weselne bądź podróż poślubną ?

Dlatego też powstał ten portal. Portal PomorskieWesela.pl jest pierwszym portalem w województwie pomorskim, który skupia użytkowników i firmy z tego samego województwa, dając im narzędzia wspomagające kompleksową organizację wesela, a wizytówki firm, nie są tylko „suchymi” danymi kontaktowymi firmy, lecz dają użytkownikowi pełną bazę informacji o ofercie danej firmy.

Wyznaczyliśmy przed sobą 5 głównych celów:

1.Będziemy ulepszać narzędzia ułatwiające organizację wesela, tak by planowanie uroczystości stało się łatwe i przyjemne, a nie jak to często bywa – ciężkie i stresujące.

2.Stworzymy szczegółową bazę danych o firmach specjalizujących się w branży weselnej województwa pomorskiego. Oczywiście uzupełnianie takiej bazy może trochę potrwać, ale możecie nam w tym pomóc, wygrywając przy okazji atrakcyjne nagrody.

3.Zbudujemy społeczność pomorskich par. Będziemy organizować spotkania integracyjne, dzięki którym będziemy zawierać nowe znajomości, bo czyż nie byłoby piękne iść razem na fitness czy pogaduchy, kiedy nasi partnerzy (mężowie) wspólnie wypiją piwko podczas meczu ? ;)

4.Chcemy, by znajomości nie kończyły się w dniu, w którym odbyło się wesele. Stworzymy Portal, w którym znajdziecie informacje dotyczące życia przed, jak i po ślubie.

5.Pragniemy byście byli szczęśliwi, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

dodano: 20.01.2012 17:32:36
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: pomorskie, wesela, portal, slubny, pomorze